Menu
Sepetiniz

Havale İle Ödemelerinizde %5 İndirim

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Okuduğumuz bir kitabın kahramanının isminden esinlenerek isimlendirdiğimiz zezehome, müşterilerimize farklı tarzlarda modern ürünler sunmak amacıyla 2021 yılının başında kurulmuştur. zezehome yirmi yıldan daha fazla sürede bu sektörün içinde yer alan kurucuların farklı bakış açılarını ortaya koymak amacıyla bir araya geldiği yeni bir yapı olmuştur.

Sitemiz sadece kendi firmamız tarafından modellenerek üretime geçirilen ürünleri tüketicilere ulaştırma amaçlı olarak kurulmuştur. Günümüz insanının farklı olana gösterdiği ilgi bizleri bu siteyi kurmaya yönlendirmiştir. Tüketicilerimizle özgün ve kaliteli ürünleri buluşturmak birinci önceliğimizdir. Bir diğer önemli önceliğimiz ise hızlanan zaman içerisinde insanları huzur bulacağı, mutlu olacağı mekanların tasarımlarına yeni bir hava kazandırmaktır.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde önemli bir boşluğu dolduracaktır. Zezehome sitesinde müşterilerin beğenisine sunulan birçok üründe ilkemiz yenilik, canlılık ve farklılık olmuştur.

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.