Menu
Sepetiniz

Havale İle Ödemelerinizde %5 İndirim

İşbirliği

İşbirliği

İşbirliği

İşbirliği

İŞBİRLİĞİ SİSTEMİ HAKKINDA

İşbirliği sistemi sosyal medya kanallarında yada whatsapp üzerinden arkadaşlarınızla ürün linklerini paylaşmanızla başlar. Paylaşım yaptığınız linke tıklayan kişilerin alışverişleri üzerinden %10 komisyon almaya hak kazınırsınız.  


işbirliği sisteminden takip linkinden gelen müşteri alışverişlerinin tutarı üzerinden %10 komisyon ödemesi alırsınız. 

komisyon ödemeleri sisteme kredi olarak  otomatik yüklenmektedir. satış gerçekleştikten 21 gün sonra havale olarak tarafınıza ödeme yapılır isterseniz sistemden kredi tutarı kadar alışveriş yapabilirsiniz.

Ne kadar Kazandığınızı üyelik sayfanızdan takip edebilir 1000 Tl lik bareme ulaştığınızda ödemenizi talep edebilirsiniz.


NASIL ÜYE OLUNUR ?

1.  https://www.zezehome.com/index.php?route=affiliate/register  linkinden işbirliği sitemine üye olunması gerekmektedir.

veya www.zezehome.com üzerinden standart üye olunarak hesabım sayfasında bulunan ortaklık sistemine kayıt ol bölümünden üyeliğinizi aktifleştirebilirsiniz.

2.Üyelik işlemlerinden sonra hesabım sayfasında Özel Ortaklık Takip Kodu adında yeni bir menü oluşacaktır.

bu menüden en üstte yazan takip kodunu yada alt tarafta ürün isimlerinin yanında bulunan takip kodunu kopyalayarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

3. isterseniz üye olduktan sonra ürün sayfasının sağ alt kısmında bulunan PAYLAŞ kısmına bastığınızda çeşitli sosyal uygulamalarda paylaşım için otomatik linkler çıkacaktır ürünleri resimli olarak daha hızlı paylaşmanıza yardımcı olacaktır.ÖDEMELERİNİZ 1000 TL YE ULAŞTIGINDA 21 GÜN SONRA HAVALE OLARAK TARFINIZA YAPILACAKTIR.

YADA

MAĞZAMIZDAN ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ.


HER TÜRLÜ SORU VE YARDIM İÇİN 05437459595 NOLU NUMARADAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.